wtorek, 29 maja 2012

Beautiful life

Piosenka z lat mojej młodości, kiedy miała naście lat i zero trosk na głowie. To był najlepszy czas mojego życia, a ta piosenka zabiera mnie w te piękne czasy za każdym razem kiedy jej słucham...

Song from the best time of my life, when I was teenager :)
 
Kiedy widzę coś tak pięknego, zapominam o wszelkich troskach i kłopotach i cieszę się życiem. Życie jest piękne! Zawsze szukam ukojenia w naturze i ona jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Dzisiaj miałam kiepski dzień, więc ten post będzie idealny jako lekarstwo :)

When I have problems I always look for solace in nature. World is so beautiful! When I see all this beautiful pictures I calm down and sort out all things in my head and find peace. I had very bad day so I need help from nature :)

God is watching us :)


How beautiful world can be?


Jak skutecznie odstraszyć potencjalnych klientów :D
Pierwsze zboże na polach :) Nie mogę się doczekać maków i chabrów :)
 

Czy czasem słuchacie śpiewu ptaków? Ja to uwielbiam, zwłaszcza kiedy jestem na wsi. Kocham śpiew skowronków. Niezmiernie kojarzy mi się z latem i wakacjami. Ale również w mieście można cieszyć się ptasim koncertem. Uwielbiam krzyk jeżyków, ponieważ obwieszcza zbliżające się lato i długie gorące dni :)

Do You like listening bird's song? I love it! It always makes me feel so good and relaxed. I love lark's song. It remainds me summer, happines, long hot days and beautiful worm summer evenings when You don't have to do nothing and hurry nowhere :)

Może tego nie widać, ale tam jest oczko wodne :)
 I know, it's a bunch of clouds but I love that kind of photos. They make me feel better :)

Wiem wiem, ciągle robię zdjęcia chmur i słońca, ale czy nie czujecie się lepiej, kiedy patrzycie na takie zdjęcia? :) Albo na takie widoki, gdy jesteście na spacerze?

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

ładne zdjęcia! szkoda,że nie są większe:P

Gone_With_The_Books pisze...

żem je telefonem robiła, może dlatego :) Dodatkowo zmniejszałam ich rozmiar żeby się szybciej wrzucały na blog. Gdybym miała fajny aparat to bym zaszalała :)